| iwill a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi ce-i cu fisierul comp_w...trebuie sa-mi fac pentru maine varianat de bac de la competente digitale din 2012 si habar n-am ce-i cu fisierul asta.Trebuie descaracat de pe net? Dau funda la cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| dacsa a răspuns:

Comp_w este un fisier word pe care tu ar trebui sa lucrezi conform cerintelor de la fisa B

3 răspunsuri:
| dacsa a răspuns:

Comp_w este un fisier word pe care tu ar trebui sa lucrezi conform cerintelor de la fisa B
de aici poti descarca :http://informaticasite.ro/......ureat.html

| iwill explică (pentru dacsa):

Mersi inca o data

| iwill explică:

M-am lamurit intre timp da multumesc oricum