| Misha4217 a întrebat:

va rog.am schimbat windowsul si am formatat diskul d si sau sters toate fisierele poze video.etc.exista vreun program sa recuperez ce am formatat.cine stie va rooog. urgent

7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Imi pare rau, nu cred ca exista un asemenea program. Data viitoare fi mai atent.

| Bοgdαη a răspuns:

SAlut!
Din pacate nu se mai pot recupera! Imi pare rau!
Bafta!

| emty1 a răspuns (pentru Bοgdαη):

Se poate!

| emty1 a răspuns (pentru Bοgdαη):

Se poate! nu e 100% garantat ca vei recupera totul, ce pot sa iti recomand este acest program. http://www.recoveryfix.com/recover-windows-data.html
Sunt foarte multe programe, dar sunt premium, in schimb sansele sunt mai mare decat la cele free.
Aa. si mai este o solutie, se poate recupera, din ddos, cu ajutorul unor tool-uri, dar recuperearea lor se poate face in cateva zile.( metoda aceasta este 100% garantata! ) Lasa-mi un PM cu mai multe detalii.

| Rιѕα a răspuns:

Din câte știu. nu se mai poate recupera.

| CristianAdrian a răspuns:

Imi pare dar nu.Doar daca ai salvat acele date undeva, in rest nu.Sorry!

| ImiPlaceFasolea a răspuns:

Acest lucru iti apare inainte de formatare, daca nu ai salvat atunci, sau pe un stick ceva, totul este acum pierdut!