| GeorgeH17 a întrebat:

Stie cineva un program cu care as putea sa imi recuperez niste poze de pe un card(le-am sters oarecum accidental)

Răspuns Câştigător
| Bryan_Gîrla_1997 a răspuns:

Sunt destule programe...
un simplu search pe google si gasesti destule
incearca "deleted files recover" sau orice

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

ICare data Recovery

| Benito2014 a răspuns:

In general, la astfel de programe trebuie licenta, altfel nu vei putea salva datele pe care le-ai recuperat de pe hdd, card...etc. Dar nu cred ca ar fi o problema in gasirea unui serial.
Iti dau si un link unde ai putea sa te orientezi cam despre ce e vorba in recuperarea datelor. http://www.programecalculator.ro/recuperarea-datelor-sterse/
Uite un program bun, pe care va trebui sa-l descarci de pe internet iCare Data Recovery Software 3.8.2, si uite si un serial pentru tine :9AKTGSG5CKB_F2LJ6WAVHSGNFIENBA3Z