| Dau3DMoriHD a întrebat:

Buna,va rog frumos sa raspundeti la intrebare ca deacu sunt disperat am instalat vreo 3 windowsuri si tot aceiasi problema...Deci cand aprins skype trimite mesaje la toti prietenii din skype, am incercat sa scot antivirus se scoate 99, 9% si asa si ramine si Google Chrome nu vrea sa se instaleze.Va rog frumos ajutati-ma ca am mare nevoie de ajutoru vostru.Va asigur ca nu e de la windows ca am instalat mai multe si acceiasi problema.

6 răspunsuri:
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Memoriile sunt problema dca esti din buc pot sa te ajut, cu asta ma ocup, id mess tancuandei2003

| Dau3DMoriHD explică (pentru MasterOfDark2017):

Mesu nu vrea sa se instaleze...Te rog ajuta-ma ca am mare nevoie de ajutor am platit si bani la alti si tot nu au rezolvat problema, te rog frate am nevoie de ajutoru tau.

| Okidoki84 a răspuns:

Ok, fi antena, problema ta nu e de la Windows. Se pare ca ai prins un virus care se activează în sistemul de bootare, adică înainte sa pornească Windows-ul. Ok, DC face asta? Foarte simplu e făcut special sa se multiplice prin orice mijloc btw nu folosi stick-uri usb și sa le bagi în alt calculator, ce poți face, e putin mai complicat și necesita câteva zile de ștergere completa a hardului, poți folosi CCleaner ai o optiune, wipe HDD, ii dai sa șteargă tot. În 2 zile ești ca nou, instalezi Windows-ul din nou și aia e, btw. E singura opțiune, bafta.

| Dau3DMoriHD explică (pentru Okidoki84):

Frt..problema e ca nici CCleaner nu vrea sa se scoata.Sunt disperat foarte sad nu mai stiu ce sa fac si in + sunt si in criza de bani ca luam alt pc sad
Imi poti da tu 1 site cu windows xp bun? Te rog doar xp