| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

Salut, am o problema sunt disperat, peste tot am reclame, peste tot am luat ad blocker, am facut tot cea mi-a zis google chrome, help, am dat scanare la antivirus dar nimic, tot am reclame peste tot. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Vezi răspunsul meu la cealaltă întrebare a ta.
Mai poți folosi și Chrome cleanup tool. Îl descarci de pe softonic!

| doctorandus a răspuns (pentru gabicoo):

Softonic e website de luat adware.

| gabicoo a răspuns (pentru doctorandus):

Corect.
Dar dar Chrome cleanup tool de la ei e safe.
Plus că orice fișier descărcat de pe net poate fi verificat gratuit pe
www.virustotal.com

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Descarca si ruleaza super anti spyware e un program gratuit care cauta dupa adware spyware si unele forme de troian. E foarte util sterge si cookies acelea stationate cu japca. Recomand varianta gratuita portabila

| Catrice a răspuns:

Asta e, trăim epoca reclamelor.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am AdBlock Plus și nu văd nicio reclamă, sigur l-ai activat?

| FonAfon a răspuns:

Probabil că ești infectat cu adware. Instalează-ți adblocker și antivirușu (AVG, BitDefenderk, Norton, Kaspersky, McAffe).