| Omis a întrebat:

Bună! Vă rog să-mi dați și mie un număr de telefon sau o adresă de e-mail a celor de la Glovo, dacă aveți cunoștință de așa ceva. Numărul 932266651 care apare pe internet, nu funcționează și nici vreun mail nu găsesc. Nu știu cum să iau legătura cu ei și am o situație urgentă. Mulțumesc.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai chat în aplicație dacă ești client sau lucrător.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai intrat pe siteul Glovo România la sectiunea, Contactează-ne'? E in josul paginii.

| anonimg a răspuns:

Și dacă găsești numărul de telefon, nu-ți vor răspunde.
La Glovo ori faci comanda, ori nu faci. Nu ai posibilitatea să discuți cu ei.
Ai făcut comanda, și după te sună curierul în caz că nu găsește adresa. Atât.
Glovo nu este agenție guvernamentală care să fie obligată de vreo lege să răspundă la telefon sau e-mail. Mai ales că sunt mulți nemulțumiți care i-ar deranja. Majoritatea ar fi.

| Omis explică (pentru anonimg):

"Glovo nu este agenție guvernamentală care să fie obligată de vreo lege să răspundă la telefon sau e-mail", ești cumva Glovo? Vreau să vorbesc cu ei pentru că am fost debitată de 2 ori. În momentu' în care am pus comanda am selectat că plătesc cash, dar mi-au tras bani și de pe card. Ce ar trebui să fac, să stau cu mâinile în sân?

| anonimg a răspuns (pentru Omis):

Am comandat și eu de două ori de la Glovo; și asta cu foarte mare greutate și cu multă răbdare.
Majoritatea site-urilor sunt un dezastru pentru utilizatorii lor; și glovo este unul dintre ele. Iar eu sunt genul de om care pentru mine un lucru ori merge perfect, ori nu trebuie să existe.
Eu nu sunt de la Glovo. O companie nu ar trebui să existe dacă nu caută să rezolve în scurt timp problemele apărute cu clienții. Dar ca majoritatea românilor, guvernul României acceptă existența oricăror imoralități, atâta timp cât de pe urma lor intră bani în visteria statului.
O persoană fizică sau juridică fără principii morale nu-ți va răspunde la telefon și nu va căuta să rezolve neînțelegerile.
Vezi daca OPC -ul îți va fi de folos; sau chiar judecătoria.

| Lupică27 a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei iti dau nr meu de telefon sa mai vorbim ca n-am cu cine.

| Cavaler001 a răspuns:

Buna. Vezi ca au un sediu/pct de lucru pe langa metrou Mihai Bravu pana-n intersectia cu Splaiul Unirii.
Eu am dat o singura comanda la ei si nu mai vreau sa aud de Glovo happy
Poti sa-i gasesti si pe linkedin.
Poate-ti raspund acolo.