| PerfectAngel a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va amorteasca piciorul daca stati mult cu el nemiscat apoi sa simtiti niste furnicaturi pe toata talpa nu? big grin Ce ati facut sa va treaca mai repede acele furnicaturi? Cel mai bun raspuns primeste funda:* Mersi

Răspuns Câştigător
| Simply_7242 a răspuns:

Misca-l mai mult si maseasa intreg piciorul unde simti furnicaturile, si va trece in scrt timp.

8 răspunsuri:
| PerfectAngel explică:

Paii eu nu ma pot abtine sa nu il misc rolling on the floor E ceva ciudat dar chiar nu ma pot abtine ma furnica prea rau si simt nevoia sa-l misc, dar daca-l misc ma furnika si mai rau laughing

| PerfectAngel explică:

BlueEyes,esti sanatoasa/sanatos?:O:O Cum sa-mi musc piciorul?laughingeu ma plang ca daca il misc simt si mai rau furnicaturile si tu imi zici sa ma musc?! Cum naiba sa-mi duc piciorul la gura in timp ce am furnicaturi?laughing

| Fashion a răspuns:

De obicei imi amortea mana daca stateam prea mult la laptop si imi muscam mana si-mi trecea laughing stiu, suna ciudat dar la mine functiona.In cazul tau piciorul... ehh, incearca sa-ti musti piciorul... daca mie mana imi trecea de ce nu ti-ar trece si tie piciorul? Sa-mi spui daca te-am ajutat! Dai FUNDA? love struck :* puppy dog eyes

| ZyReXe a răspuns:

Sall PerfectAngel:

Nu ai ce sa faci trebuie sa stai si sa nu mai misti picioru este foarte greu de explicat trebuie sa nu-l mai misti nu stiu cum sa explic este foarte greu de explicat ti-am zis doar tine-l nemiscat si o sa iti treaca in cateva minute!
Sper sa nu te mai furnicelaughing
happy

| holeron a răspuns:

Una din posibilitatiar fi, ca ai ceva probleme legate de circulatia sangelui, o vizita la un doctor ar fi indicata, multe boli pot fi prevenite mult mai usor daca sunt depistate la timp, poate nu e nimic, insa mai bine sa fi sigur/a.

| kiddo_2170 a răspuns:

Nu exista vreun remediu-minune.trece de la sine
de obicei incerc sa-l misc sau il masez usor

| sasuke_9542 a răspuns:

Puneti sangele in miscare o sa treaca mai repede happy
[ ma refer la partea cu furnicaturile big grin ] maseaza talpa

Răspuns utilizator avertizat