| anonim_4396 a întrebat:

De vreo luna imi apar niste pete albe, ca un fel de membrana pe penis, imi apareau si pe la buze un fel de guma alba care se lua cu un servetel, dimineata mai exact. Ar putea fi candidoza? Imi este frica de diabet, daca stau in pat nemiscat vreo 10 minute, piciorul drept incepe sa imi amorteasca si simt furnicaturi in el si apoi isi revine in vreo 10 secunde daca il misc. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tramadol a răspuns:

Fumezi? Ai antecedente de diabet in familie? Ai probleme cu inima? Sunt foarte multe variabile. Cat despre problema ta genitala, cauta la farmacie un antifungic, te va ajuta, indiferent daca e candidoza sau alta ciuperca.