| Fancyuiop a întrebat:

Bună,vreau sa dau la seminar, mai precis profil teologie pastorală. Luna asta am probele, e greu? Ma refer la subiectele de la proba scrisa...se pune accent mult pe voce la cea orala? Dau funda. ps :nu lasati biografia cu ce trebuie sa invat, o gasesti oriunde.

3 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Sigur. Din cate stiu de la prietenii mei, vocea i-a ajutat foarte mult. Deoarece tu ca un viitor preot trebuie sa ai voce. Ok nu foarte mult, pentru ca la varsta asta timbrul este in dezvoltare. Dar trebuie sa le dovedesti cat de cat ca ai ureche muzicala si esti ca si trecut. Mult succes, nu te panica si fa ce stii mai bine.

| Suki08 a răspuns:

Nu este foarte greu, am un verișor care a dat acolo, și nu sunt foarte mulți candidați, anul trecut i au băgat și pe cei cu note mai micuțe, contează puțin vocea, dar nici foarte mult pentru ca acolo o sa v-o dezvoltati, fundă?

| cristi2002 a răspuns:

Poti sa-mi lasi Facebook-ul tau aici? Pot sa-ti dau mai multe informatii in privat.