| spi a întrebat:

vreau sa ii trimit cuiva un tricou prin posta iar persoana respectiva sa imi trimita banii.cum procedez? iar transportul este platit tot de ea? specific asta la posta? mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimiti coletul ramburs, persoana respectiva va achita pretul la primirea coletului si posta iti va da banii.
Cu transportul este cum va intelegeti cine sa plateasca. La posta il vei plati tu si vei scrie la valoare cu atat mai mult, daca v-ati inteles sa plateasca si transportul. Numai bine!