| Raducons a întrebat:

Bună!
Vreau să îmi cumpăr o geacă de iarnă de pe internet, ce site îmi recomandați.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu iti recomand sa o cumperi din magazin ca sa o poti proba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag e de incredere si are o gama variata dar acum nu stiu, sper sa il accepti

| DumitruS a răspuns:

Salut. Iti recomand Zoot, pot si proba produsele, au niste chestii care se numes "Cabine de fericire". Adica iti comanzi pe net si ei iti trimit produsele acolo, diferite marimi. Te duci, probezi, iti place cumperi, nu-ti place asta e.

http://bit.ly/2Dhp7H4

| NeneaFane a răspuns:

Eu îmi iau geci de la takko, dar site-ul lor e jalnic. Acolo sunt geci bune. Poate și la H&M sunt dar eu nu cumpăr de acolo