| KeepCalmAndSmiley a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 4 din America, dar cat costa transportul pana in Romania?
Va rog raspuns urgent:*
Dau funda+ vot.

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Dai mai mult decat daca il iei din romanica

| valentino52 a răspuns:

Nu stiu cat e transportul da vezi ca daca e cumparat la abonament e codat pe AT&T sau Verizon. Si daca il cumperi de la Apple Store...si mai platesti si transportul ajunge acelasi pret ca si la noi!

| SpawNury a răspuns:

Buna!
Chiar nu inteleg de ce vrei sa iti cumperi din America, probabil, crezi ca e mai ieftin acolo. Adevarat, cu vreo 100 $ dar cu transportu' cu tot o sa iti manance mai multi bani. Ti-as sfatui sa iti cumperi din Romania, aici este cel mai "popular" site din Romania la telefoane si are preturi mai mici fata de celalalte.

http://telefonultau.eu/products/Apple-iPhone-4-16GB-Black.html