| BeYoU a întrebat:

vreau sa ma duc la mare si as vrea sa stiu cum pot sa ajung de la Gara din Constanta in Mamaia-Sat? mentionez ca nu am masina

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Cu microbuzul 301 este 2 lei de persoana, dar merge pana la aqua magic. Inca nu s-a bagat traseu pana in mamaia.

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Langa gara, cum mergi spre vaporul acela mare vopsit din apropierea strazii principale, e un autobuz supraetajat care merge direct pana in Mamaia. Are mai multe opriri, de obicei spune unde opreste, in apropierea carui hotel, etc. Din ce-mi aduc aminte, cred ca 8 lei costa biletul.