| Buburuza27 a întrebat:

Cum pot ajunge din Constanta de la gara in Mamaia ( Hotel Vega ) in afara de masina personala sau mersul pe jos?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Linia nr. 100 : Gara -> Sat de Vacanta Mamaia, iar de acolo Telegondola sau orice duce spre Mamaia Nord.

| BiuL a răspuns:

Poti merge cu taxi, dar fereste-te de rechini; cu maxi taxi sau cu autobus.

| TheStory a răspuns:

Ia un taxi frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-l pe Da Vinci, iti face el un prototip.

| pilifalexandru a răspuns:

Ok, mersul pe jos ti-o zic ca este cea mai proasta solutie... faci cam o ora si ceva din Mamaia sud pana la Mamaia nord, iti recomand maxi-taxi, te costa 2 lei si te lasa unde vrei in Mamaia.