| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Vreau sa-mi creez propria optiune la Orange,in Orange Young, si vreau sa-mi pun 3000 min/sms.si mesaje nelimitate in retea.Intrebarea e, Daca imi pun si sms nelimitat in retea,pentru ca eu trimit mesaje mereu, din se ce consuma cand trimit mesaje? din acelea 3000 min, sau din Sms Nelimitat? Nu as vrea sa imi ia din minute.a mai facut cineva asa? Fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
daca iti activezi prin configurator, ca si beneficiu in plus, optiunea cu mesaje nelimitate in retea, orice mesaj trimis in Orange va consuma din acest beneficiu suplimentar, iar resursele din optiunea de baza, in cazul tau, 3000 de minute si sms in retea vor fi utilizate doar pentru apeluri in retea. E bine de stiut ca, in lipsa unei optiuni cu minute si mesaje nationale, orice mesaj trimis in afara Orange va consuma din credit.
Sper ca ti-am fost de folos,
Orange Helpers

| MihaDiva a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am si eu o intrebare.Ca sa creem optiunea pe nelimitezate.ro trebuie sa incarcam telefonul cu, credit prin cod de la magazin. sau tot prin intermediul site'ului?

2 răspunsuri:
| herbals a răspuns:

Pai daca ai SMS Nelimitat cum sa-ti ia din minute. Trimiti mesaje GRATIS, nu are treaba cu minutele.