| anonima2311 a întrebat:

Vreau sa imi creez o optiune Orange("creeaza-ti propria optiune"), in cadrum Orange Young. Voi primi acele mesaje nelimitate in retea pe care le primeam pana acum pentru ca sunt client Orange young? Pana acum am avut o optiune pusa la dispozitie de ei. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaraLee a răspuns:

Daca in optiune alegi peste 2000 minute in retea vei avea mesaje in retea nelimitate. Oricum, atunci cand faci optiunea iti specifica treaba asta

2 răspunsuri:
| LaraLee a răspuns:

Cu drag