| DANNA99 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este cel mai bun liceu din slatina.

Răspuns Câştigător
| Alexor a răspuns:

Asta depinde si de preferintele tale. Eu unul iti recomand C.N.R.G. (Colegiul National "Radu Greceanu"). In momentul de fata eu aici studiez si sunt foarte multumit. Iti mai pot spune doar ca anul trecut eu am studiat si in C.N.I.M. (Colegiul National "Ion Minulescu") si am fost total dezamagit de acel liceu. Din punctul meu de vedere acela este cel mai oribil liceu (acolo profesorii se concentreaza doar pe 2-3 clase din 11, deci totul tine de noroc). Sper ca nu te-am plictisit prea tare cu discursul meu happy

2 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Toata liceele sunt bune din punctual lor de vedere.C.N.V.N.T e bun pe muzica, C.N.RG pe mate si informatica de C.N.I.M nu prea stiu dar din punctual meu de vedere nu conteza prea mult liceul idea e sa invete elevii. Apropo Greceanu nu mai e asa de tare cum zic cei mai multi, a ramas cu renumele. Faza cu care e mai bun, e ca liceele si-au pierdut din valoare(adica elevii nu prea mai invata).De ex In Titulescu sunt profesori dar elevii nu prea isi dau interseul.Eu iti recomand C.N.Ion Minulescu

| LiviuTPU a răspuns:

Colegiul National "ION MINULESCU" Slatina