| Erika120192 a întrebat:

Buna happy
Vreau si eu ideei multe pentru ce as putea pune la hi5, la rubrica "Despre Mine"

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

Poi ai putea sa-ti faci o mica descriere a persoanei talebatting eyelashes
De ex: "Heybatting eyelashes Ma numesc... iar prietenii imi spun. :d ador dansul, muzica, shoppingullove struck. si multe altelebatting eyelashes Nu suport minciuna:d persoanele increzute. etclaughing Sunt foarte prietenoasa cu cine meritabatting eyelashes dar pot sa nu fiu` cu cine consider:d..."

sau poti sa pui ceva descrieribatting eyelashes
de exemplu: "Mama m`a facut printesalove struck. Viata m`a facut perversa."
"Stiismug? Am un talent nativ sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ`love struck"
si poti sa mai pui ceva coduri de la emoticoane sa arate mai binebatting eyelashes

poti sa pui coduri de la imagini:d

daca vrei lasa`mi mesaj pe profil si`ti dau hi5 meu sa vezibatting eyelashes
al meu are foarte multe imaginibatting eyelashes fashionlove struck adica cu hainebatting eyelashes glossuri etc. is foarte okei`:d

Si alte diverse chestii:d
daca vrei:*

Imi dai te rog funda?love struck

1 răspuns:
| anuzza a răspuns:

Asta cred ca e cea mai stupida intrebare citita pe aici laughing)))