| Erika120192 a întrebat:

Buna TPU happy!
Am si eu o intrebare : Cum imi pot pune o poza cu mine pe hi5 la rubrica "despre mine"?
Mentionez ca vreau detalii multe ( exact pe ce trebuie sa apas sau unde sa intru etc chatterbox)
fundita >:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| SharlenaGeorgiana a răspuns:

1. dai la poza pe care vrei s'o pui la rubrica
2.acolo sus scrie:afisare lincuri pentru fotografii
2. dai click acolo
3.iti apar acolo niste lincuri
4.alegi al doilea linc, il copiezi
5.il lipesti la rubrica

funda. t rog?happy:*

1 răspuns:
| DomnuDari a răspuns:

Mergi la poza pe care o vrei si deasupra pozei ai "Afişare linkuri pentru fotografii". Dai click acolo si selectezi al doilea link.Il copiezi, mergi la "Profilul meu", "Editare profil" si acolo dai paste la acel link. Dai "Salvare profil" si o sa ai poza respectiva la rubrica "Despre mine". Bafta!