| andre3a_6862 a întrebat:

vreau si eu niste replici amuzante... facem o sceneta la scoala... si eu si cateva colege suntem tiganci. si trebuie sa ghicim in palma laughing.

Multumesc!

Cele mai faine, FundA! happy

. :*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi asta:
http://www.youtube.com/watch?v=2QLO-fEjFwY
O sa si razi, o sa te si inspiri!
Cea mai reusita tiganca ghicitoare, din cate am vazut!:)

| cherrybomb a răspuns:

Uita-te la cateva episoade in serialul Inima de tigan sau Regina, acolo o sa gaesti destule replici amuzante mai ales de la personajul Flacarica

| Anca_Mihaela_1997 a răspuns:

Haoleo mancatias vad ceva de rau.vad un popa si un rege nu-i de bine...trebuie sa aduci mai multi bani, o gaina si vezi tu ce mai ai pe acasa daca vrei sa ati dezleg farmecele...te astept si maine numai sa nu vi fara ce ti-am zis ca nu pot face nimicalaughinglaughinglaughing