| Ghostdra a întrebat:

Buna ziua acum cateva zile am gasit un site (http://www.magazinpacpac.ro/search.php?word=Ghost%20Gear &tip=firme) si vreau sa comand un produs... nu am mai cumparat nimic de pe net pana acum si ma intrebam daca e sigur (sa nu fie teapa) daca cunoaste cineva site-ul si daca e de incredere. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Oryon a răspuns:

Ți-aș recomanda să cumperi de pe un alt site pentru că am făcut și eu nu de mult o comandă aici și am așteptat la nesfârșit și nu am primit nimic. Bineînțeles că am fost nevoit să îmi comand de pe un alt site.

Sfatul meu este să cauți un alt loc de unde le poți comanda.

Toate cele bune,
C.

| Ghostdra explică (pentru Oryon):

Offf exact asta nu voiam sa aud... nu am mai gasit in alta parte ce voiam de acolo dar... multumesc mult. o sa iti ascult sfatul

1 răspuns: