Întrebare recomandată | andrew160 a întrebat:

A cumparat cineva vreun produs de pe http://www.eurotelefoane.ro/home.aspx. Vad ca preturile sunt mult mai mici decat pe alte siteuri si ma intrebam daca nu dau vreo teapa. Sunt de incredere? Multumesc!

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Mi se pare un site obscur, n-am auzit niciodata de el. S-ar putea sa aiba telefoane contrafacute sau replici chinezesti.

| Rotciv a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti cumperi de pe situri din astea fantama! Doar pentru ca au preturi mici nu inseamna ca si calitatea e aceeasi. Eu am facut greseala si am simtit-o pe pielea mea. Mi-am cumparat un Sony Xperia SL de la o firma din asta fantama(SelectGSM) tot ceva gen eurotelefoane si a doua zi de la achizitionarea produsului am inceput sa am probleme cu el. Pe langa faptul ca nu au vrut sa-l primeasca inapoi si sa-mi de-a banii. Am avut mult de tras cu opc, reclamatii etc... ca intr-un final sa accepte ca am dreptate si sa mi trmita banii inapoi!