| Rezidiri a întrebat:

am apăsat pe ceva din greșeală si nu mai funcționează mouse-ul cel inclus in laptop!
Am apăsat Fn+F dar nu funcționează

Răspuns Câştigător
| Ripley a răspuns:

Am apasat ceva odatadin greseala si nu-mi mai mergea tastatura la laptop, am dat un restart si si-a revenit.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Cel mai probabil ai blocat touchpadul. Vezi pe tastatura printre bootoanele functionale care dintre ele activeaza si dezactiveaza touchpadul. Si da si modelul la laptop sa vedem poate iti dam instructiuni mai precise.

| Moraru_Robert_Marian_1998 a răspuns:

Trebuie dus pentru al schimba la un specialist pentru ca e posibil sa se fi ars

| Zaygon a răspuns (pentru Moraru_Robert_Marian_1998):

Nu are sens ce spui. Nu poti sa arzi ceva doar dintr-o combinatie de taste.

| Rezidiri explică:

Am rezolvat, va mulțumesc mult! era dezactivat touchpadul!

| Bratescu_Roxana_1992 a răspuns:

Încearcă Fn+F1. Sau cel puțin trebuie sa ai o tasta F