| qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm123456789 a întrebat:

Am pus din greseala o carte peste tastatura de la laptop si cred ca s-au apasat niste butoane, intru-cat locul acela cu touch care tine loc mouse-ului nu raspunde. Stie cineva ce butoane ar fi putut sa fie? Ajutor va rog

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Incerca sa intri in control panel si alegi acolo SINAPTIC TOUCH PAD.

Răspuns utilizator avertizat
| Sadicalex a răspuns:

Daca nu merge ce zice vitalydemarco si laptopul este un Sony vayo, touch pad-ul se strica din motive de software

| qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm123456789 explică (pentru Sadicalex):

Nu e stricat, stiu asta pentru ca mi-a aparut o iconita pe fundal imediat dupa ce au fost apasate butoanele.

| Sadicalex a răspuns (pentru qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm123456789):

Pot intreba ce model de Acer?