| ScooobyDooo a întrebat:

Bună ziua. Am dat astăzi o comanda online și domnul care deține site-ul mi-a spus sa anunț în caz ca nu am primit aviz poștal. Îmi poate spune cineva în ce consta acest "aviz poștal" și la ce s-a referit domnul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ca iti trimite coletul prin posta si, dupa sosirea acestuia la oficiul postal de care apartii, o sa primesti o instiintare (aviz postal) prin care iti aduce la cunostinta ca s-a primit coletul si sa te duci pentru ridicarea coletului.