| TheLove a întrebat:

Am facut o comanda la Elf pe data de 05 septembrie, iar comanda este in asteptare inca de atunci(pe site scrie "In asteptare") Comanda a fost facuta prin Posta Romana. Nu am primit niciun mail, mesaj pe telefon sau aviz postal. Aveti idee de ce intarzie asa de mult? Voua in cat timp v-a venit comanda prin Posta Romana? sad

3 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Este posibil ca produsul să nu se afle în stocul magazinului, iar ei să aștepte să le vină de la furnizor.

Cel mai indicat ar fi să le trimiți un e-mail sau să le dai un telefon prin care să soliciți lămuriri.

| TheLove explică (pentru pilaf):

Nu au un numar de telefon afisat pe site, asa ca le-am trimis un e-mail acum 2 zile si inca nu am primit niciun raspuns big grin

| pilaf a răspuns (pentru TheLove):

Poți să-mi dai link către site, te rog?