| Sebe_Mariana_1959 a întrebat:

am o colectie de servetele si vreau sa stiu daca ma pot inscrie cu ele in cartea recordurilor, va multumesc!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

1) Vrei sa se recunoasca recordul pentru "Cea mai mare colectie de servetele"?

De ce ar fi asta un record? Nu necesita absolut nici o aptitudine speciala si nu este deloc o provocare

Mai degraba s-ar recunoaste recordul pentru "Cele mai multe servetele mancate intr-o ora"

2) Chiar daca cei de la Guinness World Records ar fi de acord sa analizeze acest "record", de ce crezi tu ca detii cea mai mare colectie de servetele din lume?

De ce nu ar detine recordul un om care este patronul unei fabrici de servetele?

| GdX a răspuns (pentru johnnny123):

Ai o bere de la mine.

| johnnny123 a răspuns (pentru GdX):

Merci!
Cred ca astfel voi intra in Cartea Recordurilor pentru "Cele mai multe beri castigate oferind raspunsuri sarcastice la intrebari fara noima"