| Onisim13 a întrebat:

Am o intrebare intrebatoare...cum imi dau seama ca am ureche muzicala pentru beatbox

3 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Pai.te inregistrezi in timp ce canti iar apoi asculti ceri parerea altor persoane si iti dai seamawinking

| DeeDee a răspuns:

Probabil...vezi daca poti tine ritmul. Daca ai simtul ritmului. Vrei sa stii daca poti face beatbox - dar beatboxul se invata, ca toate celelalte, nu te nasti cu el.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| FataIntenisi1342 a răspuns:

Unele beatboxuri nu au ritm normal deci daca nu-ti iese unu nu tte descuraja.