| asbif a întrebat:

Buna ziua am o problema. Cand primesc un link daca dau direct click pe el il deschide cu Internet Explorer si eu as vrea sa il deschida cu alt browser (Google Chrome) ce trebuie sa fac ca sa deschida link-ul cu Chrome.

Răspuns Câştigător
| djRobert13 a răspuns:

Deschizi Google Chrome. Te duci sus in dreapta la 'cheita' aia, apoi setari, iar mai jos unde scrie 'Browser prestabilit' faci click pe ' Setaţi Google Chrome ca browser prestabilit.'
big grin

1 răspuns:
| Cami28 a răspuns:

In dreapta sus este o cheita, intri la setari si gasesti "Browser prestabilit", apoi dai click pe "setati Google Chrome ca browser prestabilit". happy