| EraGGon a întrebat:

Buna ziua am o problema in legatura cu yahoo messenger, si nu stiu ce sa ii fac. Deci ma loghez totul esti bine ii vad pe toti din lista si deodata imi apare o erare cu programul iertutil si dau ok pana cand numai apare iar daca dau clik pe cineva ca sa ii scriu ceva el nu primeste mesajul si iar imi apare eraoare, de ce oare?

5 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Eu zic sa iti bagi alta varianta de yahoo messanger sau reinstaleaza`l

| Ralucka_7047 a răspuns:

Mai bine foloseste o periodata meebo.com...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am dar instaleaza-ti iar yahoo.messenger si vezi daca tot asa apare

| LiaGore a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.reinstaleaza-ti messul
pana atunci poti intra pe www.meebo.ro

| EraGGon explică:

L-am reinstalat din nou si degeaba dar ma rog mi-am bagat din nou widousu si merge acum