| LoveAnime4ever a întrebat:

Am si eu o problema! Nu stiu de ce dar nu ma pot loga pe yahoo messenger, nici eu nici parintii mei thinking cea ce e dubios. Am incercat sa ma loghez de pe yahoo e-mail dar nici acolo si imi apare sa scriu un cod dupa o intrebare.
Ce pot face? Chiar nu am de gand sa imi fac alta adresa. Oare a mai patit careva asa? :O3puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.la mine e la fel.

| vatco a răspuns:

Prima data incearca alt program sa te conectezi la messenger.gen pidgin. daca nici cu el nu merge apasa recuperare parola. daca nu folosesti mailul 3 luni trebuie sa ii dai recuperare cont, asta doar in cazul mail-ului.

| LoveAnime4ever explică (pentru vatco):

Am dat tot. Recuperare parola cod + intrebare si apoi imi spune sa astept 12 ore din cauza ca e blocat din motive de securitate.Bai eu din cate stiu nu am facut nimic care sa necesite asa ceva pentru ca nu sunt nici un mafiot sau mai stiu eu ce laughing. Trece o zi dau din nou cu speranta ca reusesc si merge din nou si... na ca fericirea se stinge ca imi spune aceeasi chestie sad

| L4WRlD34TH a răspuns:

Daca asta este de la messenger(adica de la Yahoo!) dai pe Recuperare Parola, daca nu-ti merge pe pc-ul tau reinstaleaza-ti windowsulwinking. Bafta!

| Andy_Shriinee_1998 a răspuns:

Cum zice si vatco... dai recuperare cont

| baiatfin a răspuns:

Intri pe yahoo.com si trebuie sa raspunzi la intrebarea de securitate si bagi un cod

| MaraChuuXD a răspuns:

Cred ca ti s-a blocat contul. E bine sa iti faci altul.