| Avadanei_Denis_1997 a întrebat:

Am o problema MARE! Mi-am reinstalat windowsul ..cand am descarcat mesul si am vrut sa ma loghez imi zice ca contul e BLOCAT! Nu ma pot loga nici de pe yahoo.com ..nu mai stiu intrebarea secreta si mi-l blocheaz mereu pentru 12 ore la 3 incercari de a scrie intrebarea secreta.

1) Cum ma loghez pe Steam fara STEAM GUARD?(codul de confirmare care vine pe mail )
2) Pot face ceva sa incerc sa scriu intrebarea secreta de mai multe ori ( sa nu mai astept 12 ore dupa care sa incerc iar)

HELPPP! id nu ma intereseaza da nu pot intra pe Steam.sad

1 răspuns:
| AdiMrr a răspuns:

Pai nu ai ce altceva sa faci. Va trebui sa astepti 12 ore dupa ce ai scris intrebarea secreta. Incearca sa folosesti o singura data o varianta. Daca o scrii de mai multe ori pierzi timp.