| liviunm a întrebat:

Buna ziua am primit anul trecut de craciun de la penny market o cartela Vodafone cu numar era o promotie cand cumparai iti dadea o cartela dar vreau sa zic ca din decembrie n-am incarcato dar imi da minute in fiecare luna si internet nelimitat in Vodafone?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mergi la Vodafone si afli tot ce vrei.

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai incarcdat-o din decembrie, e posibil ca acea cartela sa fi devenit inactiva. Inca poti suna de pe ea? E putin probabil sa se intample asta.