| Iulian0000 a întrebat:

DAU FUNDĂ!
Am cateva intrebari despre cartela frog!
1 - Este adevarat ca are internet nelimitat?
2 - Este adevarat ca are numar de Vodafone? ( adica 073 / 072 )
3 - În ce retea are minute mai multe minute : Vodafone, Orange sau cosmote?

Răspuns Câştigător
| RoxiYitzZza a răspuns:

Da,are internet nelimitat in luna in care iti incarci, dar nu are nr. de Vodafone, are nr.normal de Cosmote....si depinde cu cati euro iti incarci. daca iti reincarci cu 5 euro ai 3000 in cosmote/romtelecom, comunicare nelimitata cu alti utilizatori de cartela frog si 75 minute nationale si internationale si 75 de sms-uri nationale si internationale

| Iulian0000 explică (pentru RoxiYitzZza):

Nu iti pot da funda, nu stiu ce are, NU IMI APARE AIA CU FUNDĂ

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Are doar numar de Cosmote si nu are internet nelimitat.

| MaRiiH a răspuns:

1 - Nu are internet nelimitat
2 - Este numar de Cosmote
3 - Cosmote are minute