| rocafelixflorian a întrebat:

am un GPS TomTom go520T si as dori sa imi spuneti cum sa instalez hartile pe acest GPS... ultumesc anticipat

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=244&t=71940
citeste tot topicul, mai cauta pe forum. unde ti-am lasat link-ul...crede-ma ca nu itit explica nimeni, e destul de greu si trebuie sa parcurgi niste pasi.Bft.

| rocafelixflorian explică:

Mersi mult mai astept pareri

| rocafelixflorian explică:

Helpppp, am o problema am urmarit acest tutorial si cand introduc cardul in GPS nu vrea sa porneasca deloc adica isi tot da restart nu vrea. Ajutor