| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am un GPS TomTom Canada 310, si nu are hartile pentru Romania si Anglia, in rest am Germania, Slovenia, Italia, Franta, Spania, etc. iar vocea care da indicatii e doar in germana. Cum sa fac sa ii bag hartile si vocea in romana, fara sa fie nevoie sa ma duc cu el la un service. Astept raspunsurile voastre, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Nu ai cont pe pagina lor? acolo ai acces la update, si alte optiuni.