| Onisim13 a întrebat:

As avea o intrebare.Cum fac sa-mi creasca mai repede barba mustata?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Ia-te cu lama, o sa creasca mai repede.
Funda?happy

5 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu exista nici o metoda de a face parul sa creasca mai repede, trebuie sa ai rabdare

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Daca ai puf radel cu lama.Merge garantat.Dar mai bine stai asah iti spun din propria experienta.

| Trinity a răspuns:

Da cu lama mai des pe fata.

| andyspider a răspuns:

Daca 13 este varsta ta eu zic ca ar fi bine sa mai astepti! O sa te saturi pana la urma de atata barbierit. Daca nu mai ai radare cu cat o sa te barbieresti mai des cu atat creste mai repede!

| Cicorel a răspuns:

Dai cu lama cat mai des pe fata. Dar iti spun eu... o sa te saturi pe urma cand va trebuii sa te barbieresti zilnic