| Mihai1972 a întrebat:

As dori informatii despre panourile radiante. Doresc sa-mi achizitionez unul, dar vreau sa stiu daca se merita! M-ar interesa consumul si randamentul acestuia! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aurelian2014 a răspuns:

Alessia Eu am panouri Sunjoy in casa de 3 ani de zile si sunt foarte multumit. In primul rand pentru confort, design si economie la factura de incalzire. Locuiesc la etaj 4 din 8 intr-un ap cu 3 cam. Iarna trecuta am platit cca 260-270 lei/luna tot ce inseamna consumator de energie electrica, pe cand vecinii mei care au centrala termica plateau cca 200-220 lei/luna + factura de lumina de cca 100-120 lei/luna. Am iesit cu mult mai bine decat ei. Intra pe sit-ul acesta, am vazut ca au reduceri mari www.panouricluj.ro si sunt foarte seriosi tipi. Si asta iti poate confirma aproape orice cunoscator de panouri, cele mai bune, d.p.d.v calitativ sunt SUNJOY singurele de pe piata cu 10 ani garantie si durata de viata de 25 de ani! Iar in sufrageria mea care are 18 mp folosesc un panou de 900W, pe cand caloriferul tau consuma cel putin 2500W. Am dreptate?!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Mihai,
Pe mine m-au convins discutiile de aici :
http://forum.softpedia.com/......noscatori/ ca sa NU cumpar un asemenea panou--- imi era necesar pentru o camera. In final, am optat pentru un calorifer electric cu ulei.

| Aurelian2014 a răspuns (pentru alessia5158):

Alessia Eu am panouri Sunjoy in casa de 3 ani de zile si sunt foarte multumit. In primul rand pentru confort, design si economie la factura de incalzire. Locuiesc la etaj 4 din 8 intr-un ap cu 3 cam. Iarna trecuta am platit cca 260-270 lei/luna tot ce inseamna consumator de energie electrica, pe cand vecinii mei care au centrala termica plateau cca 200-220 lei/luna + factura de lumina de cca 100-120 lei/luna. Am iesit cu mult mai bine decat ei. Intra pe sit-ul acesta, am vazut ca au reduceri mari www.panouricluj.ro si sunt foarte seriosi tipi. Si asta iti poate confirma aproape orice cunoscator de panouri, cele mai bune, d.p.d.v calitativ sunt SUNJOY singurele de pe piata cu 10 ani garantie si durata de viata de 25 de ani! Iar in sufrageria mea care are 18 mp folosesc un panou de 900W, pe cand caloriferul tau consuma cel putin 2500W. Am dreptate?!