| Mihalceanu_Iulia_1979 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot verifica soldul de pe card fara sa merg la bancomat? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poţi intra la site de unde ai card ul, şi dacă ai cont, intri acolo şi vezi totul

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Care site? ia da-mi un link? Numai prin internet banking poti vedea si poti face tranzactii on line.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Cu urmatoarea ocazie cand mergi la banca de unde ai cardul, faci o cerere de notificare prin sms. Vei semna doua hartii acolo si la urmatoarea tranzactie, cand intra sau iese vreun banut din card vei fi anuntat prin sms pe telefon.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

BRD parca se poate. La Sede electronica del SEDE

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu banca luilaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Nu poti face asa ceva on line decat prin internet banking si numai cu browser securizat de la acea banca.fiecare banca are browser precum Google Chrome dar securizat.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu intru de pe opera sau chiar de pe alt broswer, fara nici o problema la SEDE. si imi vad bani din cont, informatii. si tot ce imi trebuie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Aici e Romanai prietene.informatiile despre card vine la sfarsit de luna in plic la posta. Tot ce aintyrat, ce a iesit, tranzactii si comisioane vine lunar la posta.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai vor trece cativa ani in Romania sa se modernizeze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Da,vreo 1000.