| MIKAEEL a întrebat:

As dori un raspuns concret la urmatoarea mea intrebare: Se poate dezactiva extraoptiunea internet la abonament Vodafone. Am facut un abonament in noiembrie anul trecut, si conform "politicii" companiei, la noile abonamente, in special la smartphone, se "da" si o extraoptiune net obligat!
Daca se poate, as dori sa stiu cum se poate dezactiva! Chiar imi ajunge internetul inclus deja in abonamentul Mega8
Numai Bine!

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Se poate da trebuie sa reinoiesti contractul ceea ce inseamna k inca minim 2 ani de la reinoire dar avand in vedere kai doar cateva luni nu cred ke o problema

1 răspuns:
| MIKAEEL explică:

Am gasit in cele din urma optiunea "Sterge" pe MyVodafone. Se pare ca este o optiune, nu extraoptiune. Daca stie cineva daca asta implica si costuri, as dori sa stiu inainte de a anula Optiunea Internet 500