| hugo a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu 2 intrebari intr-o singura postare!

1. Mi-am facut abonament la Vodafone Mega8, am ales telefonul Tec Mobile Q35, problema este ca, desi am cautat de mi-au sarit ochii...nu am reusit sa gasesc un driver sau un sofp pentru tel care sa ma lase sa imi pun muzica/poze etc in el, am si card de 2GB la el si il citeste este totul ok, doar ca nu gasesc program ceva sa pot intra in telefon sa pun muzica etc, aveti ceva idei ce as putea face?

2.La vodafone mega8 domnisoara care mi-a facut abonamentul mi-a spus ca imi pune extraoptiunea Vodafone pentru tineri...so, trebuie sa o activez eu sunand la un numar sau ceva...sau pur si simplu ea a fost activata de catre casiera respectiva?

Va multumesc!

1 răspuns:
| Cosmin1986 a răspuns:

1. Nu
2. trebuie sa o activezi