| Olteanu_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna ziua!
Cum pot ajunge din gara de nord din Bucuresti la magazinul Auchan?
Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Care dintre ele ca sunt o groaza. Cel mai aproape e cel din Crangasi... 3 statii de metrou pana la Crangasi si 10 min de mers pe jos pe urma

| Olteanu_Cosmin_1997 explică (pentru suntserios):

Unul mai apropiat. Sunt in cautare de imbracaminte și încălțăminte.
Rămâne cel din crangasi?
Deci merg cu metroul pana in crangasi si de acolo 10 minute pe jos

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pai trebuie sa schimbi cateva autobuze si tramvaie etc.
Cel mai simplu este sa iei un taxi.
Sa ai o zi placuta!

| suntserios a răspuns (pentru BeardedSamurai):

Asa e ca habar nu ai ce spui. Are de mers 3 statii de metrou in cel mai bun caz

| BeardedSamurai a răspuns (pentru suntserios):

Scuze, ma gandeam la mall. nu stiu ce am citit, scuza-ma