| Federer10 a întrebat:

Imi spune cineva cum se ajunge de la Gara de Nord Bucuresti la spitalul Bagdasar?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

De la Gara de Nord iei metroul pana la Piata Victoriei(o statie).De acolo iei alt metrou pana la Piata Sudului. Apoi, poti sa mergi pe jos(sunt 2 statii de autobuz) sau sa iei 232.
O zi buna.

| Seby90 a răspuns:

Cu taxiu'.

| MirelaNicoleta a răspuns:

Buna,
Iei metroul de la Gara de nord, te uiti pe el cand intra in statie sa scrie Dristor 2, il iei pana la prima - Piata VIctoriei acolo cobori si schimbi magistrala intrebi pe cineva de unde iei metroul care sa te duca pana la Piata SUdului, ai 7 statii de mers cam 16-20 min faci, acolo cobori iesi la suprafata si intrebi in care parte este spitalul, vei mai avea de mers cam o statie de autobuz sau doua nu sunt foarte sigura.
Drum bun!

| pepsi99 a răspuns:

Cu masina laughing

| MarcuElenaAlina a răspuns (pentru pepsi99):

Păcat ca nu ai zis cu avionul