| Pikachhu a întrebat:

detin un Samsung galaxy mini si acum, de cand au inceput furtunile imi spune retea indisponibila si am semnal full!
de ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

E posibil sa se vorbeasca mult in zona si sa fie reteaua prea solicitata sau din cauza tensiunii crescute din atmosfera. in plus, incearca sa-l inchizi si sa-l deschizi din nou, uneori se mai blocheaza aiurea si masinariile astea, mie mi se bloca mereu cand mergeam cu un lift din ala super modern, trebuia sa-l inchid si sa-l deschid ca sa prinda iar semnalul.

2 răspunsuri:
| alexandracazan a răspuns:

Nu cumva iti este miscata cartela de la loc?
daca nu e asta atunci poti incerca la un magazin Orange sa il repari
Bafta!

| Andreea_Deea_1998_b a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie fix la fel...e de la cartela...du-te la operatorul tau (Orange, cosmote sau vodaf ) sa tio inlocuiasca