| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Buna ziua, există cap de dus (para de dus) metalica si daca da, de la ce firma anume ca am cautat pe internet si nu pot sa imi dau seama care sunt metalice si care nu.

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Ți-am trimis link-ul poți și tu sa scrii ce-ți trebuie nu am de unde ști ce-ți trebuie ți-e dai pe link și te trimite în pagina acolo sunt mai multe produse alegi ce-ți place sau mai simplu dai fuga la un magazin de bricolaj și-ți alegi ce-ți place!

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pe eMAG ai filtre nu doar generic, pe metal, ci si individual, pe alama, otel, inox, aluminiu.

| darrio2007 a răspuns:

Romstal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am mai scris.
eMAG - filtru - para dus -metal.

| carevaescu a răspuns (pentru suntserios):

Da. Apoi ai orice magazin de construcții - Leroy, Brico, Dedeman, Hornbach, etc. - unde poti cauta cu aceleasi filtre.

In pagina fiecărui produs gasesti specificațiile aferente. Acolo va scrie din ce material e făcut.

Atunci cand gasesti un produs, mai verifici. Poti suna la magazin, sau la producator, sau poti afla mai multe info pe net.

| johnnny123 a răspuns:

Omule, tu chiar nu știi să folosești internetul ăsta? Sau din ce cauză ești incapabil să găsești un articol atât de comun?

Am cautat pe Google "para de dus metalica" și primul rezultat este "Grohe Sena Para dus metalica".

"am cautat pe internet si nu pot sa imi dau seama care sunt metalice si care nu."

Știi cum mi-am dat seama că e metalică? Pentru că se numește "Grohe Sena Para dus METALICĂ"

| iulia0514 a răspuns (pentru johnnny123):

Eu ia-m trimis link-ul de la eMAG nu am stat sa caut para de dus metalica ca sunt 10000 de modele

| iulia0514 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DM3Q3LMBM/ Citești descrierea și cumperi ce-ți place ai o multitudine de oferte!

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru iulia0514):

Eu voiam para de dus

| iulia0514 a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Ți-am trimis link-ul poți și tu sa scrii ce-ți trebuie nu am de unde ști ce-ți trebuie ți-e dai pe link și te trimite în pagina acolo sunt mai multe produse alegi ce-ți place sau mai simplu dai fuga la un magazin de bricolaj și-ți alegi ce-ți place!