| Eny_Izabella_1987 a întrebat:

Bună ziua,îmi puteți vă rog răspunde,dacă o persoană îmi trimite contul lui bancar pentru a scoate bani de pe contul lui,este posibil, cu toate datele lui? Vă mulțumesc pentru răspuns

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este posibil decat intr-un singur caz: persoana respectiva iti da o procura speciala prin care te imputerniceste sa scoti bani din contul lui.

| zurick a răspuns:

Nu, însă poate face un transfer bancar în contul tău (dacă nu poate la bancă se poate şi printr-o aplicaţie de internet banking de la aceea bancă )şi tu pe urmă să-i scoţi.