| Allexandra12345 a întrebat:

In cat timp ajunge un pachet din SUA in Romania prin poștă?
Mentionez ca pachetul a fost pus de aproape 2 luni si inca nu a ajuns...
E ceva normal?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| sabin89 a răspuns:

Dacă conţinea ceva exploziv, e posibil să mai întârzie puţin pe la SRI. Răbdare, că vine el.

| sierra1 a răspuns:

"de aproape 2 luni si inca nu a ajuns...E ceva normal?"

nu e, doar nu vine de pe altă planetă sau cu deltaplanul. S-o fi rătăcit/pierdut, intreabă expeditorul să spună exact ce-când-prin cine?

| NarcisIfrim a răspuns:

Unii au primit pachetul si dupa un an, deci nimic nu e imposibil.Va trebuie rabdare si nervi de fier.