| anonim_4396 a întrebat:

Întrebarea mea este:
Cum pot face ca să pot cere și eu telefoane în teste cum primește George Buhnici de la emisiunea I Like IT sau Dan Cadar de la emisiunea Zon@IT? Pentru ale face UNBOXING.

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand vei avea si tu vizibilitatea lor si acreditari de jurnalist incat sa poti face reclama atunci ai sa primesti si telefoane

7 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Intotdeauna exista si posibilitatea sa te prostituezi pentru ele, a dick in your ass = money in your pocket happy
funditaaa?

| mihai69 a răspuns:

După ce vei fi la fel de cunoscut ca și cei doi (sau și mai și), nu va fi o problemă - vor veni telefoanele la tine, nu va trebui să le mai ceri tu!

| 28cosmin a răspuns (pentru mihai69):

Dar dacă aș dori să le cer aș putea?

| suntserios a răspuns (pentru 28cosmin):

Tu poti sa ceri dar nu iti va da nimeni

| mihai69 a răspuns (pentru 28cosmin):

Bineînțeles că le poți cere. Dar să nu te miri dacă nici măcar nu ți se va răspunde la cereri.

| johnnny123 a răspuns (pentru 28cosmin):

Poți să ceri, dar răspunsul (în cazul fericit în care te va băga cineva în seamă) va fi următorul:
Ce audiență ai? Ce expunere vom câștiga datorită filmulețului tău cu unboxing?

Numai canalul de Yotube al lui George Buhnici are 253.000 de abonati. Poți să oferi o expunere similară?

| kalex a răspuns:

De obice ei primesc nu cer.