| DamienArmitage a întrebat:

Ma poate lamuri cineva ce scrie pe o diploma de licenta (studii de licenta, facultate), mai exact?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O să îți spun față/verso cum va fi:

Pe prima pagină apare (voi scrie în ordine): Universitatea absolvită, facultatea (specializarea), poza ta, numele și prenumele, data și anul nașterii tale, licențiat în (...), durata studiilor, semnatura decanului, a secretarului șef etc
Verso: apar rezultatele examenelor de licență (probe/note/nr creditelor)
Individual, ți se va da și o foaie matricolă cu notele obținute pe parcursul anilor.

Diploma de licență, o poți vedea și dacă scrii pe google exact ce cauți, apoi dai la imagini.