| Mariusica95 a întrebat:

maine imi expira buletinul. Intrebarea este daca, odata cu inlocuirea lui cu cel nou, se schimba c.n.p-ul si seria GZ?

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

CNP-ul ramane acelasi orice ar fi, dar trebuie sa te duci neaparat sa-ti reinnoiesti buletinul.

| ღAღdღaღ a răspuns:

Buna! happy Nu, nu o sa ti se schimbe, ramane acelasi cnp-ul happy Trebuie sa te duci sa-l schimbi cat mai repede. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cnp ti la dat de cand te ai nascut si asa ramane in schimb seria se modifica la fiecare schimbare de buletin.

| silvershark a răspuns:

Actele necesare schimbarii CI le gasesti aici: http://somara.ro/index.php/actepersonale/ci
Bafta!

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Buna! CNP-ul nu se schimba.

| larissaelena a răspuns:

Buna.daca iti schimbi buletinul toate datele raman aceleasi.dar trebuie sa te duci neaparat sa il reinoiesti. sper ca te-am ajutat.te rog sa imi faci acest raspuns castigator daca vrei.